Strona WWW

Relacja z Konferencji DietetykaForum 2013

W dn. 15.06.2013 odbyła się w Poznaniu w hotelu Sheraton ogólnopolska Konferencja DietetykaForum2013 podczas której cenione autorytety medyczne z całego kraju zaprezentowały swoje stanowisko dotyczące aktualnych trendów w dietetyce i żywieniu.

Wiedza zaprezentowana podczas wykładów miała charakter naukowy z naciskiem na praktyczne aspekty, które można będzie wykorzystać w codziennej pracy dietetyka-praktyka.

Zakres tematyczny był na tyle interesujący, że Konferencja wzbudziła olbrzymie zainteresowanie i zgromadziła aż 230 uczestników-praktyków - na co dzień zajmujących się tą tematyką. Bogaty program obejmował m.in. standardy terapii  otyłości, fakty i mity dotyczące dobrych i złych węglowodanów, żywności funkcjonalnej, mikroflory w odchudzaniu, odkwaszania, diety niskokalorycznej, nowych uzależnianień, diet alternatywnych oraz diety sportowej. Dodatkowo konferencję zaszczycił swoją obecnością Prof. Harald Walach z Uniwersytetu Viadrina wygłaszając interesujący wykład na temat "Praktyki uważności" jako nowego narzędzia w pracy dietetyka.

Ze względu na wysoki poziom i ciekawy i nowoczesny zakres tematyczny konferencji oraz liczne zapytania ze strony uczestników, organizatorzy zamierzają kontynuować DietetetykaForum również w 2014 roku.

 

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za tak duże zainteresowanie tematyką poruszaną na Konferencji DietetykaForum 2013 oraz naszym sponsorom i partnerom bez których organizacja tego typu wydarzeń byłaby niemożliwa.

 

Relacja zdjęciowa z konferencji  - kliknij tutaj

Relacja na portalu Food Expert:

http://www.foodexpert.pl/aktualnosci/58,relacja-z-konferencji-dietetykaforum

 

 

o Nas

foto1.gif, 10kB

 Z sukcesem zorganizowaliśmy   kilkanaście konferencji dla klientów rynku medycznego w Polsce.

Odwiedź i polub nasz profil na Facebooku aby otrzymywać aktualne informacje na temat organizowanych przez nas konferencji i warsztatów!